Detaylı Bilgi Alın

Tedavilerimiz

Profesyonel ve yeni nesil tekniklerle sizlerin memnuniyetini sağlamaya devam eden Ankara Gülüş Tasarımı ailemiz ile hemen iletişime geçin.


Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/ankgul/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/autoload/vc-shortcode-autoloader.php on line 64
Koruyucu Diş Hekimliği

Koruyucu diş hekimliği uygulamaları; diş çürüğü, diş eti iltihabı gibi sık rastlanan rahatsızlıkların önüne geçebilmek için yapılan uygulamalardır.

Ortodonti

Ortodonti; uyumsuz veya çapraşık olan dişlerin tanısını koyan, bu dişleri kontrol eden ve bu durumların gelişmesini önleyen uzmanlık dalıdır.

Dental İmplant

Dental implant; diş kaybına uğrayan hastalarımıza yapılan bir uygulamadır. İmplant uygulaması, yapay diş kökünün yapıldığı bir uygulamadır.

Protez Tedavileri

Protez tedavileri; bazı nedenlerden dolayı hastalarımızın ağızlarında hiç oluşmamış veya çekilmiş dişlerin yerini doldurmak için uygulanır.

Cerrahi Tedaviler

Cerrahi tedaviler; dişlerin, çenelerin, çene eklemlerinin rahatsızlıklarının teşhis ve tedavi edildiği süreci kapsamaktadır.

Endodonti

Endodonti (kanal tedavisi); dişin pulpa dokusunda meydana gelen problemlerin çözülmesi ile ilgilenmektedir.